Hygienické materiály

Prodej spotřebních hygienických materiálů a čisticích prostředků

zabýváme se prodejem úklidových, hygienických a čisticích prostředků, např.: tekutá mýdla, toaletní papíry, papírové utěrky, atd.
Hygienický materiál jsme schopni Vám dodávat i samostatně bez zajištění úklidů, a to samotným doplňováním do jednotlivých zásobníků v budově nebo jako měsíční požadavek spotřeby hygienického materiálu do Vašeho meziskladu.

Bezplatné dodávky hygienických materiálů

pro naše stálé zákazníky nabízíme bezplatné dodávky veškerých úklidových a hygienických materiálů, které nabízíme až do zásobníků nebo do skladů.

Prodej ochranných a pracovních pomůcek

prodáváme ochranné a pracovní pomůcky sortiment: pracovní rukavice, oděvy, obuv atd.

Kartáčnické zboží

prodej kartáčnického zboží např. košťata, smetáky, smetáčky, lopátky, wc kartáče atd.

Prodej úklidových vozíků a příslušenství

jsme prodejci úklidových vozíků a příslušenství od výrobce firmy KLARO. Vozíky hotelové, zdravotnické, úklidové, na třídění odpadu a prádla.

Rohožový servis

nabízíme komplexní dodávky vstupních čistících zón a ergonomických pracovních rohoží do průmyslové výroby. Zajistíme Vám čistící rohože na míru s pravidelným servisem.

Prodej a servis sanitární techniky

zajišťujeme prodej a montáž zásobníků hygienického materiálu např.: dávkovače mýdel, zásobníky na toaletní papíry, papírové utěrky, odpadní koše, osvěžovače atd. Nabízíme i pravidelnou dodávku náplní do osvěžovačů.

Pronájem pracovních oděvů

jsme Vám schopni zajistit pronájem a následný servis (zašívání, praní, třídění) pracovních oděvů (montérky, plášťě atd.)

Obchodní oddělení
Tel./Fax +420 487 953 609
Mobil:     +420 732 598 631
E-mail:   obchod@azclean.cz