Technologie

Úklidové stroje

V dnešní době zaznamenáváme obrovský nárůst technologického pokroku a automatizace procesů. Ani odvětví úklidový služeb není v tomto směru výjimkou. Časy, kdy se při úklidu používaly výhradně pomůcky jako kýbl, koště, smetáček a lopatka, jsou zdá se alespoň v profesionálním úklidu nenávratně pryč.

Nejen v oblasti úklidových strojů držíme krok s dobou

V současné době profesionálové při své práci hojně využívají úklidové stroje. Většina těchto úklidových strojů je ale vzhledem ke své vysoké pořizovací ceně používána pouze při profesionálním úklidu větších ploch. V domácnostech zřejmě „oblíbené“ košťátko a smetáček asi hned tak úklidovými stroji nahrazeny nebudou.

Naše společnost samozřejmě v maximální míře sleduje trendy a inovace v oblasti úklidových vozíků a podlahových mycích strojů. Tyto úklidové vozíky a stroje, i přes vysokou investici do jejich nákupu, šetří čas nám a peníze našim zákazníkům. Úklid velkých prostor díky nim nebyl nikdy rychlejší a efektivnější!

Nízkorychlostní a vysokorychlostní jednokotoučové stroje

Stroje určené na hrubé drhnutí, hloubkové čištění nebo leštění veškerých typů podlah

Podlahové mycí stroje

Podlahových mycích strojů je dnes na trhu opravdu široká nabídka. Mycí stroje na podlahu se dělí dle mnoha různých technických parametrů a aplikačních možností. Jaký mycí stroj zvolíme, je závislé především na velikosti uklízených prostor a charakteru čištěného povrchu.

Naše společnost využívá konkrétně tyto mycí stroje, které patří mezi špičku ve svém oboru:

Mycí stroje s chodící obsluhou

  • Stroj na mytí podlah TENNANT T5 - Čisticí stroj s obsluhou za chůze a pohonem na baterii s nízkou hladinou hluku.
  • Mycí stroj na podlahy TENNANT T3 – Výkonný čisticí stroj konstruovaný pro průmyslové použití. Je velmi tichý, odolný a jednoduše ovladatelný s nepřekonatelnou silou sání.
  • Mycí stroj TENNANT 5680 – Mycí stroj na podlahy s chodící obsluhou a bateriovým pohonem. Je určen i pro velmi náročné průmyslové použití.

Podlahové mycí stroje se sedící obsluhou

  • Podlahový čisticí stroj TENNANT T7 - Mycí stroj ovládaný sedící obsluhou opatřen bateriovým pohonem.
  • Podlahový mycí stroje TENNANT T12 - Vysoce efektivní stroj na mytí podlah, který je kompaktní a snadno ovladatelný.

Úklidové vozíky

Vozíky jsou neodmyslitelnou pomůckou, kterou využívají naši zaměstnanci při úklidu ve firmách. Jsme sami dodavateli špičkových úklidových vozíků od různých výrobců, a proto umíme pro daný objekt určit správný typ úklidového vozíku včetně příslušenství.

Na kvalitě úklidového vozíku je samozřejmě závislá doba, po kterou nám bude bezproblémově a věrně sloužit. Klasické vozíky se obvykle skládají z vodícího madla, koleček, vědra, košíku a ždímače na mopy. Je ale samozřejmě mnoho různých typů úklidových vozíků, které se liší jak svou strukturou, kvalitou, tak i cenou.

Na našem e-shopu naleznete námi běžně využívané typy vozíků.

Obchodní oddělení
Tel./Fax +420 487 953 609
Mobil:     +420 732 598 631
E-mail:   obchod@azclean.cz